STOWARZYSZENIE PRZYJACIÓŁ                DOMU DZIECKA W PAWŁÓWCE
"Szczęście człowieka na ziemi zaczyna się dlań wtedy, gdy zapominając o sobie zaczyna żyć dla bliźnich..."
                                                                                                                                          Michał Gogol

Członkowie Stowarzyszenia Przyjaciół        Domu Dziecka w Pawłówce

Z A R Z Ą D   S T O W A R Z Y S Z E N I A

PREZES

Rafał Lejmel

Zawodowo związany z Domem Dziecka w Pawłówce. Specjalizuje się w sprawach opiekuńczo - wychowawczych, organizacji pracy socjalnej, nauczania wspomagającego, rewalidacji, mediacji rodzinnej i karnej oraz zarządzania strategicznego

motto:  "Nikt nie rodzi się tylko dla siebie, żyjemy również aby pomagać innym(...)"

WICEPREZES

Maria Jolanta Gajda-Pstrzoch

Zawodowo związana z Domem Dziecka w Pawłówce. Specjalizuje się  w sprawach kadrowych, bezpieczeństwie i higienie pracy, administracji, przygotowania i zarządzania projektami Unii Europejskiej oraz pedagogice opiekuńczo - wychowawczej. Pomocna, przyjazna i otwarta na ludzi.
SKARBNIK

Marta Niedziejko

SEKRETARZ

Agnieszka Siwula

Zawodowo związana z Domem Dziecka w Pawłówce. Specjalizuje się w sprawach resocjalizacji, pracy socjalnej, wychowania przedszkolnego, edukacji wczesnoszkolnej i oligofrenopedagogiki. Rodzina i praca to wartości które ceni najbardziej.

K O M I S J A    R E W I Z Y J N A

PRZEWODNICZĄCY

Elżbieta Słuchocka

Wieloletni pracownik Domu Dziecka w Pawłówce. Specjalizuje sie w sprawach opiekuńczo - wychowawczych, terapii pedagogicznej, oligofrenopedagogice i nauczaniu przedmiotowym.
Anna Ciszewska

Specjalizuje się w resocjalizacji i nauczaniu początkowym
Sylwia Sznurkowska

Wychowawca Domu Dziecka w Pawłówce. Specjalizuje się w sprawach opiekuńczo - wychowawczych i nauczania początkowego.

I N N I   C Z Ł O N K O W I E  Z A Ł O Ż Y C I E L E

Anna Mentel

Specjalizuje się w sprawach z zakresu ochrony środowiska.
Hanna Grażyna Żebrowska

Specjalizuje się w oligofrenopedagogice, rewalidacji i pracy socjalnej.
Magdalena Moj - Kondratowicz

Specjalizuje się w sprawach opiekuńczo - wychowawczych i resocjalizacji.
Jolanta Korzeniecka

Specjalizuje się w sprawach politologii, administracji publicznej, pedagogice opiekuńczo - wychowawczej i pedagogice nauczycielskiej
Marzena Krupińska

Specjalizuje się  w sprawach resocjalizacji i marketingu.
Dorota Dąbrowska

Specjalizuje się w sprawach opiekuńczo - wychowawczych i rewalidacji.
Barbara Jasionowska

Wieloletni pracownik Domu Dziecka w Pawłówce.
Urszula Nowosadko

Pracownik Domu Dziecka w Pawłówce. Z wykształcenia magister rachunkowości
i finansów w administracji.
Piotr Kardel

Wychowawca Domu Dziecka w Pawłówce. Posiada kwalifikacje pedagogiczne          w zakresie pracy socjalno-wychowawczej z rewalidacją.
Marta Downar

Zawodowo związana z Domem Dziecka w Pawłówce. Specjalizuje się w sprawach z zakresu rachunkowości i księgowości, pedagogiki opiekuńczo - wychowawczej i pedagogiki nauczycielskiej.

P O Z O S T A L I   C Z Ł O N K O W I E

Fabian Fałtynowicz

Wieloletni pracownik Domu Dziecka w Pawłówce.
Iwona Kubiak - Kapuścińska

Emerytowany wychowawca Domu Dziecka w Pawłówce.
Katarzyna Pietrzak

Zawodowo związana z Domem Dziecka w Pawłówce. Specjalizuje się w sprawach administracji publicznej.
Jankowska Marta

specjalistka projektowania ubiorów, studentka Akademii Sztuk Pięknych. Uzdolniona artystycznie. Muzyka, śpiew, malarstwo to Jej wielkie pasje życiowe. Kocha ludzi i życie.
Gajda Eryk

inżynier budownictwa, specjalność - budownictwo energooszczędne         i ekologiczne. Zainteresowania techniczne i informatyczne.                 Lubi różnorodną muzykę i interesuje się fotografią. Pomocny i życzliwy.
Zuzelska Małgorzata

z Domem Dziecka w Pawłówce związana od pierwszych chwil jego powstania. Jest wieloletnim pracownikiem Placówki. Bardzo zaangażowana, pomocna i życzliwa.
Izabela Masalewska

Posiada kwalifikacje w zakresie pedagogiki opiekuńczej oraz resocjalizacji a także profesjonalnej opieki i edukacji dziecka. W życiu kieruje się zasadą :
" Skoro pojawiło się marzenie, to znaczy, że w swoim wnętrzu jest wszytsko, aby zmienić je w rzeczywistość"
Barbara Sobolewska

pedagog resocjalizacji. Lubi ludzi, uważa, że zawsze kiedy zbłądzimy w życiowej wędrówce, możemy wrócić i szukać nowej, lepszej drogi ...
Alina Małgorzata Romanowska

Zawodowo związana z Domem Dziecka w Pawłówce, wykształcenie średnie, zawód kucharz z kwalifikacją mistrza kuchni. Uczynna          i życzliwa.
Edyta Kardel

Paulina Żołowska